Обмін та повернення

Обмін і повернення Товару7.1 Повернення Товару здійснюється відповідно до умов повернення, зазначеним на Сайті.

7.2 Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів. Повернути або обміняти товар протягом терміну, встановленого Законом України "Про захист прав споживачів".До Товару, що повертається, має бути докладено власноруч заповнена заява про повернення даного Товару з причиною повернення. Відправка Товарів здійснюється за рахунок Покупця.

7.3 Повернення Товару належної якості:

7.3.1 Повернення Товару належної якості можливо протягом 14 календарних днів з моменту його отримання за умовами, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, ярлики, лейбли і бирки, а також при наявності фабричної упаковки. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес і іншого.

7.3.2 У разі відмови Покупця від Товару згідно п.7.3.1. Договору Продавець повертає йому вартість Товару протягом 7 (семи) днів з дати отримання Товару. Повернення вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в бланку Замовлення на Товар. Повернення здійснюється переказом коштів на карту Покупця, виходячи з вартості товару на момент його покупки. Покупцеві повертається тільки вартість товару. Вартість пересилання повернення оплачує Покупець.

7.4 Повернення Товару неналежної якості:

7.4.1 Під Товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості його використання за призначенням.

7.4.2 Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.4.3 Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення сплачених грошових коштів.

7.4.4 Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

7.4.6 Якщо причиною повернення є помилка співробітника Інтернет-Магазину, Покупцеві повертається повна вартість замовлення. Також співробітник Інтернет-Магазину оплачує зворотню пересилку товару. Під помилкою співробітника Інтернет-Магазину мається на увазі: відправлення іншої моделі; відправлення іншого розміру; невідповідність кольору моделі фотографії. При цьому не враховується невідповідність відтінку того ж кольору, в зв'язку з тим, що на різних пристроях відображення зображень одне і те ж зображення може виглядати по різному.