На передодні Різдва бренд KHUSTYNA презентував нову колекцію ARTNATION присвячену сучасному українському сучасному мистецтву разом з Театром на Подолі.
Partager
Головною героїнею вечора закритої презентації стала Ірина Грищенко - відома українська акторка та зірка Театру на Подолі, яка презентувала нові дизайни хустин у монолозі своєї героїні з вистави "Сніг у квітні".
Бренд та його однодумці протягом листопада і грудня відвідали більше 10-ти вистав діючого репертуару Театру на Подолі, щоб сформувати для своїх шанувальників мистецтва ТОП 10 вистав, які варто відвідати найближчим часом.
Театр на Подолі — це колектив однодумців, заснований у 1987 році режисером Віталієм Малаховим. Спершу театр працював на Андріївському узвозі, але брак простору та досвіду підштовхнув трупу вирушити у гастролі. Виступи на престижних фестивалях у Греції, Великобританії, США, Японії, Німеччині та інших країнах світу принесли театру міжнародне визнання.
9 жовтня 2017 року відкрилася Нова будівля на Андріївському узвозі — перший модерний театр в Україні за часів незалежності. Сьогодні Театр на Подолі є одним із провідних у Києві, а квитки на вистави розкуповують за кілька місяців. Любов глядачів протягом 38 років залишається найкращим показником якості та щирості театру.
ТОП 10 вистав, які варто відвідати за версією бренду KHUSTYNA:
1. “Сніг у Квітні”
Успішна та вродлива акторка Карен Стоун, завершивши кар’єру, переїжджає до Риму, де стикається із самотністю та страхом старіння. Її життя змінює роман із молодим італійцем, який занурює її у вир пристрасті, кохання та вразливості.
Ця постановка створена за п’єсою «Римська весна місіс Стоун» Теннессі Вільямса — майстра американської драматургії та лауреата Пулітцерівської премії.
Виставу «Сніг у Квітні» у Театрі на Подолі поставила режисерка Поліна Медведева, відома своїм витонченим смаком. Особливий шарм додають сценографія та костюми від Андреа фон Шліппе, іменитого німецького театрального художника, чиї роботи наповнюють театри всієї Європи. Стильне та продумане оформлення зачарує вас із перших секунд.
Саме ця вистава стала вирішальна для народження концепції закритої презентації та перформансу нової колекції бренду KHUSTYNA -"ARTNATION" та вибору обличчя для неї - Ірини Грищенко, розповідає Максим Турава та Анастасія Гембіцька.
2. “Процес”
“Процес” за Францом Кафкою у постановці Давида Петросяна став кращою виставою за рейтингом Укрінформ “Театральний інфобум-2024”. Підтвердженням цьому будуть глядачі, що полюють за квитками за два місяці до вистави.
Колись давно Шекспір порівняв людське життя із театром. Кафка пішов ще далі: він побачив у житті один нескінченний судовий процес, безглуздий і нещадний.
Давид Петросян створив на правду заворожуючу виставу, адже чим далі просуватиметься “процес” Йозефа К. тим більше він огортатиме все довкола, включаючи глядачів, звісно ж.
3. “Хіба ревуть воли, як ясла повні?”
Пам’ятаєте цей роман Панаса Мирного зі шкільної літератури? Так от, ваше уявлення точно не очікує такої постановки від засновника Театру на Подолі — Віталія Малахова. Це смілива, надзвичайно музична, бандитська рок-драма. Ми перенесемо колізії роману на буденне життя тих, від кого відвернувся соціум, на молодих юнаків, які скоїли злочин і тепер перебувають у місцях позбавлення свободи.
Хто, як не вони, знають відповідь на запитання: «Чому сміливі, чесні, і відверті люди стають грабіжниками і вбивцями?» За словами глядачів, пісні з цієї вистави засідають в голову та змушують переглядати постановку ще раз!
4. “Швейцарія”
Нуарний детектив “Швейцарія” у постановці Поліни Медведевої — історія Джоанни Мюррей-Сміт, про знамениту письменницю, що усамітнено живе в швейцарських Альпах, як раптом її спокій порушує молодий агент видавництва. «Запусти двох людей у кімнату, лиши їх наодинці на достатньо тривалий час – і якщо дати проявитися їхній натурі, то великі шанси на те, що вийде з кімнати хтось один». Обіцяємо, на час вистави ви опинитеся в іншому вимірі.
5. “Тускульські бесіди”
Цезар захопив владу у Римі. Брут, Касій та Цицерон, противники його диктатури, засідають у Тускулі — містечку поблизу Риму. Їхні розмови, ледве не пошепки, крутяться довкола одного — як повернути Республіку та не втратити гідність, йдучи на поводу у Цезаря.
Написав та поставив виставу американський режисер Річард Нельсон, майстер театру, що націлений на тему та діалог акторів. У «Тускульських бесідах» немає складних художніх рішень чи музичного супроводу — замість цього глядачі стають ніби невидимими свідками життя героїв, підслуховують і співпереживають їм.
Ця вистава — справжній досвід унікального американського театру, про що свідчать відгуки як глядачів, так і акторів.
6. “Сон літньої ночі”
Шекспір багато працював з таємницею сну у своїх п’єсах:
“плоди фантазмів, викидні уяви,
субстанція ще тонша за повітря,
а що вже непостійна…”
Сон затягне героїв у любовні перепетії, царство марень та потаємних бажань, які одурюють та сплутують їх самих.
Андра Каваляускайте — литовська режисерка, що поставила сміливий та сучасний “Сон літньої ночі” у Театрі на Подолі.
Вистава розпочинається ще у фоє, а дія відбувається у нічному клубі. За словами авторів, у виставі багато сюрпризів, тож будьте готові дивуватися!
7. “1984”
Культовий роман Джорджа Орувелла “1984” перетворився у п’єсу Майкла Джина Саллівана та зайняв своє заслужене місце у топі вистав Театру на Подолі.
Постановка Сергія Павлюка особлива своєю надзвичайно технічною та сучасною сценографією. Автори використовуватимуть сцену на максимум, щоб перетворити її на одну з потаємних кімнат “Міністерства любові”, від якого волосся стане дибки навіть у найменш чутливого глядача. А ще радимо звернути увагу на театральний коктейль “1984”, що подається лише у Театрі на Подолі.
8. “Механічний апельсин”
Унікальна постановка всесвітньо відомого роману Ентоні Берджеса, яку знайдете лише у Театрі на Подолі — “Механічний апельсин”. Так, так, того самого, за яким Кубрик зняв свій культовий фільм. Вистава досліджує складні теми свободи волі, моральності, насильства та контролю над особистістю, ставлячи під сумнів, що є правильним і неправильним у суспільстві та в самій людині.
Глядачі також виділяють різнобарвний каст акторів. Вистава може вас жахати, викликати протест або навіть захоплювати, але точно не залишить байдужими!
9. “Ножиці”
Вистава «Ножиці» Ігора Матіїва стала унікальним явищем для театрального життя Києва та України. Дія відбувається в перукарні на Андріївському узвозі, де трапляється вбивство, і саме глядачі разом із героями вистави мають розкрити, хто винен у цьому злочині. Якщо ви любите детективи і вправно володієте дедуктивним методом, то ця постановка стане справжнім викликом для вашого розуму та уваги. «Ножиці» — це не просто театральна вистава, а захоплююча інтерактивна історія, де кожен глядач може стати частиною детективної гри і відчути себе на місці справжнього слідчого.
“Зелені коридори”
П’єса Наталки Ворожбит “Зелені коридори”, написана на основі її власного досвіду еміграції в лютому 2022 року, розповідає про чотирьох жінок з різних міст та соціальних статусів, чиї долі перетнулися на кордоні з Україною. Режисер Максим Голенко поставив виставу в жанрі фрік-кабаре, що надає їй динамічності, яскравості та гумору. Особливістю постановки є живе виконання музики, що додає ще більшої емоційної глибини. З цікавого, ця вистава також йде в Мюнхені у театрі Каммершпіле у постановці Яна Гокеля.
Театр на Подолі вкотре вражає новаторським підходом до постановок вистав світової величини, збираючи повні зали і розпродаючи квитки на місяці вперед! Щоб потрапити на обрану виставу, і знайти зручні місця з ідеальним оглядом сцени, радимо подбати про покупку квитків хоча б за місяць, каже Максим Турава!
Увесь репертуар Театру на Подолі 38-го театрального сезону можна знайти за посиланням:
Театр на Подолі.